Blog > Komentarze do wpisu

Marzec w ogrodzie Altamont

 

Jeszcze chłodno, chociaż czasem trafi się cieplejszy dzień. Wiosna powoli się rozkręca. Na zdjęciach poniżej nasz pierwszy w tym roku spacer po starym ogrodzie Altamont. Miejsce to odwiedzamy bardzo często w sezonie wiosenno-letnim.

Jak co roku planuję odwiedzić kilka ogrodów, których jeszcze nie widziałam. Jest to świetna okazja do odkrycia nowych miejsc w Irlandii, a poza tym cudowny czas do spędzenia na wolnym powietrzu.

W tym roku będą nie tylko wycieczki po Irlandii, ale też jedna wizyta zagraniczna - do Polski. Chociaż to dopiero będzie w lipcu, to już nie mogę się doczekać :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

niedziela, 19 marca 2017, rowena77

Polecane wpisy

  • Muzeum Ikon Stylu

    Będąc przejazdem w Newbridge w hrabstwie Kildare wstąpiłam do The Newbridge Silverware. Tam w firmowym sklepie możnakupić upominki, biżuterię czy sztućce. Dla m

  • Mini Golf w Naas

    Kiedy pogoda nie dopisuje, a chciałoby się aktywnie spędzić czas z rodziną, dobrym wyborem może być Mini Golf w Naas w hrabstwie Kildare. Został on założony w 2

  • Huntington Castle

    Zamek Huntington znajduje się w Clonegal, niewielkiej miejscowości w hrabstwie Carlow. Został wybudowany w 1625 jako garnizon wojskowy na trasie Wexford-Dublin.

Komentarze
2017/03/21 13:55:38
Piękny ogród. Jeszcze nigdy nie byłam w Irlandii. Udało mi się za to, odwiedzić Szkocję. :)