Blog > Komentarze do wpisu

3 latka ...

... wczoraj upłynęło od założenia tego bloga, znaczy się urodziny były, ale zaprzątają moją uwagę inne rzeczy, stąd tylko taka wzmianka, a nie celebracja święta.

Ostatnio wypatrzyłam jeden obraz. Nie znam autora, a wielka szkoda. W każdym razie wypisz wymaluj na obrazie córa moja ukochana, jak się patrzy. Nie mogłam się zdecydować na zakup, bo też i nie wiedziałam, czy to co widzę małżonek też ujrzy swymi oczętami, bo może zwidy mam czy coś. W nocy spać nie mogłam, rozemocjonowana, bo może ten obraz ktoś sprzątnie mi przed nosem, zanim padnie nasza decyzja. Na drugi dzień wchodzimy do sklepu i z daleka widzę, że obrazu już nie ma. Rzuciłam się przekładać i szukać wśród stosu ustawionych pod ścianą dzieł, i jest! Ostatni, kiedy już straciłam nadzieję. Rzuciłam tylko w stronę małżonka "przecież to nasza Misia", i pobiegłam dokonać zakupu. W każdym razie, jak dziewczę wyrośnie, nam pozostanie fajna pamiątka :)

 

środa, 30 października 2013, rowena77

Polecane wpisy

  • Dzien Kota

    z okazji Dnia Kotawrzucam zdjecie mojej Niki. Jeszcze kilka miesiecy temu bezdomna, chorabidulka, teraz kanapowa pieknosc :)

  • Cats make me happy :)

    Tak koty, bo od niedawna (ok. 2 miesiecy) jestem posiadaczka dwoch kotow. Nie wspominalam o tym, bo sama nie wiedzialam czy cos z tego bedzie. Maja ( bardziej b

  • Wielkanocne życzenia...

    Z okazji zbliżających się Swiąt Wielkanocnych najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz mnóstwo wiosennego słońca